STUDIo TATUAŻy

CoolInk Tattoo Studio

Jesteśmy profesjonalnym studiem tatuażu zlokalizowanym w centrum Zielonej Góry. Dołożyliśmy wszelkich starań oraz poświęciliśmy na prawdę wiele sił i czasu by Nasi klienci czuli się u Nas swobodnie i bezpiecznie. Jesteśmy pewni, że po wizycie w CoolInk Tattoo Studio będziecie zachwyceni jeszcze przez długie lata.

Niepowtarzalne projekty

W naszym studiu nie kopiujemy istniejących tatuaży ani nie wykonujemy gotowych wzorów wydrukowanych z internetu. Przygotowujemy indywidualne projekty dla każdego klienta, na podstawie preferowanych przez niego elementów. Wystarczy, że przyjdziesz do Nas z samym pomysłem, a my zajmiemy się resztą.

Niepowtarzalny projekt tatuażu

HIGIENA I STERYLNOŚĆ W NASZYM STUDIU

W CoolInk Tattoo higienę i sterylność stawiamy na pierwszym miejscu. Pracujemy na sterylnych i jednorazowych zestawach igieł najlepszych firm na świecie. Dokładamy wszelkich starań by Nasze studio tatuaży spełniało wszystkie wymogi sanitarne i by każdy klient był obsługiwany na najwyższym poziomie. W CoolInk Tattoo Studio wiemy jak dbać o Naszych klientów i spełniać ich najwyższe oczekiwania. 

Patryk

Tatuator

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Iwo

Tatuator

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Dima

Tatuator

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

KORZYSTAMY ZE SPRZĘTU I PRODUKTÓW TAKICH MAREK JAK

Tusze, które używamy posiadają odpowiednie certyfikaty, atesty oraz karty charakterystyki, są wielokrotnie i dogłębnie sprawdzane oraz testowane pod względem bezpieczeństwa użytkowania i kontaktu z tkanką ludzką. Produkowane są z zachowaniem sterylności i zapewniają trwałość koloru. Aktualnie korzystamy z palety kolorów od World Famous Tattoo Ink, które są w 100% przyjazne Veganom – oznacza to, że nie są testowane na zwierzętach oraz nie posiadają żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. 

Zdaniem Naszym i największych światowych artystów tusze od World Famous Tattoo Ink są najlepszymi pigmentami dostępnymi na rynku.

Nasze studio wyposażone jest w najnowocześniejsze maszynki do wykonywania tatuażu od światowej sławy renomowanych producentów, takich jak Cheyenne, FK Irons i DarkLab. 

Cheyenne Sol Nova Unlimited oraz FK Irons Spectra Flux to bezprzewodowe maszynki najnowszego typu, dzięki którym można skrócić czas tatuowania nawet o 40% w stosunku do wykonywania tatuażu innymi maszynkami. Sprzęt ten umożliwia nam wykonywanie tatuażu w mniej inwazyjny sposób, zmniejsza uczucie bólu oraz opuchliznę o 20-30% (w zależności od osobistych predyspozycji).

Igły, których używamy do tatuowania są zawsze jednorazowe i sterylne. W swojej pracy wykorzystujemy igły renomowanej marki ELITE INFINI. 

Kartridże ELITE INFINI posiadają trwałą, silikonową membranę o idealnej elastyczności, która odpowiednio zabezpiecza przed przedostawaniem się farby, krwi lub osocza. Wkłady igłowe ELITE INFINI są produkowane z zachowaniem najwyższej w branży kontroli jakości, a ich końcówki zostały wykonane z medycznego plastiku.

Nasze studio współpracuje z najlepszym polskim producentem kosmetyków do pielęgnacji świeżego i już zagojonego tatuażu NEBA.

Marka ta jest marką VEGAN FRIENDLY, a jej idea to działanie świadome, etyczne i w zgodzie z naturą – dlatego wszystkie kosmetyki NEBA są w 100% wegańskie. Oznacza to, że do ich produkcji nie używa się żadnych składników odzwierzęcych i do ich testowania nie wykorzystuje się żadnych istot żywych.

Kremy i masła do pielęgnacji tatuażu marki Neba są produkowane w Polsce. Posiadają wszelkie potrzebne atesty i certyfikaty, które są dowodem najlepszej jakości i lokalnego pochodzenia.